Як виглядає будівництво борцівської зали в Полтаві (ФОТО)

Автор: Каріна Тютюнник, 15 травня, 16:00

Фото: У Полтаві почали будувати залу для занять з боротьби


Незабаром у нашому місті має з’явитися сучасна триповерхова спортивна зала, у якій будуть проводити заняття з боротьби. Її добудують зі східного боку ДЮСШ № 3 з плавання (басейн «Дельфін»), що по вул. Європейська, 9а. Наразі робітники працюють над влаштуванням фундаменту будівлі.

Зазначимо, договір на зведення спортивної зали Управління капбудівництва міськвиконкому уклало з дніпровським ТОВ «Майстер-буд» (фірмою-переможцем торгів)  30-го червня 2017 року. Згідно з документом, роботи мали початися в червні 2017-го і завершитися у червні 2018-го.

Скриншот договору підряду

У січні 2018 року про проведення на території будівництва вказував лише паркан, яким обгородили ділянку. 

Фото, зроблене 11 січня 2018 року

За трохи більше, ніж місяць до закінчення робіт ми перевірили місце зведення. Однак, як повідомив нам присутній на будівництві представник підрядної організації пан Володимир, роботи завершать лише в кінці 2018-го.

«Наскільки я знаю, наскільки у нас був технагляд тут і безпосередньо куратор Полтавської області, то 31-го грудня у мене повна здача і відкриття тут, аж до облаштування газону, благоустрою і таких всіх моментів».

Наразі будівельники працюють над фундаментом будівлі і, за словами представника компанії, повністю вкладаються у графік. Загальна вартість робіт реконструкції ДЮСШ №3 з добудовою спортивної зали складає 34 мільйони 484 тисячі 375 гривень.

Як виглядає будівництво борцівської зали у Полтаві

Як виглядає будівництво борцівської зали у Полтаві

Як виглядає будівництво борцівської зали у Полтаві

Як виглядає будівництво борцівської зали у Полтаві

Як виглядає будівництво борцівської зали у Полтаві

Майбутню спортивну залу загальною площею 1873 м2 планують використовувати для занять з боротьби. Буде вона триповерховою, тренувальні зали розмістять на першому і другому поверхах. Також, у будівлі заплановано розташування гардеробних, тренерських кімнат, роздягалень, душових, масажних кабінетів, кабінетів лікаря, приміщень для теоретичних занять.

Крім цього, спортзалу обладнають ліфтом та забезпечать засобами для безперешкодного доступу людей з інвалідністю. Зокрема встановлять втоплені бордюри, пандуси та спеціальні санітарні вузли.  

Схема будівлі

Щодо самої конструкції будівлі, проектом передбачено, що це буде каркас, який складатиметься із залізобетонних колон. На них встановлять металеві балки, що перекриють монолітними залізобетонними плитами. Зовнішні стіни будівлі, запроектовані із сендвіч-панелей з мінераловатним наповнювачем та частково з газобетонних блоків.

Заплановано збудувати тепломережу, облаштувати припливно-витяжну вентиляцію. Воду в спортивну залу постачатимуть з існуючої будівлі ДЮСШ №3, також будівлю обладнають світильниками з енергозберігаючими люмінесцентними лампами та лампами розжарювання.

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 15 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація