Як змінився перелік об’єктів, які цьогоріч будуватимуть на Полтавщині бюджетним коштом

Басейн у санаторії Миргорода. Ілюстративне фото
Басейн у санаторії Миргорода. Ілюстративне фото

Джерело – putevka.ua

Уряд затвердив перелік інвестиційних програм, що реалізуватимуть у 2021 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Про це повідомила пресслужба Полтавської ОДА 5 квітня. Наразі у перелікові 6 проєктів, на фінансування яких з ДФРР мають виділити 100,8 млн грн. У попередньому переліку було 8 проєктів, які планували профінансувати з Фонду на 118,8 млн грн.

Згідно з новим переліком проєктів, на Полтавщині цьогоріч мають реалізувати 6 інвестиційних програм:

  • реставрація Полтавської обласної філармонії;
    • з ДФРР надійде 45 млн грн;
    • термін реалізації – 2021 рік;
  • реконструкція приміщення під музей у Більську;
    • 10 млн грн виділить ДФРР;
    • термін реалізації – 2021-2023 роки;
  • реконструкція з добудовою будівлі рентгенодіагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру;
    • з ДФРР надійде 13,8 млн грн;
    • термін реалізації – 2021-2023 роки;
  • реконструкція Полтавського обласного клінічного онкодиспансеру з добудовою радіологічного відділення і лабораторії радіонуклідної діагностики;
    • 20 млн грн виділять із ДФРР;
    • термін реалізації – 2021-2023 роки;
  • будівництво басейну в Миргороді;
    • 7,2 млн грн надійде з ДФРР;
    • термін реалізації проєкту – 2021-2023 роки;
  • реконструкція спортивного залу в Демидівській ЗОШ (перехідний проєкт з минулих років);
    • з ДФРР виділять 4,8 млн грн;
    • термін реалізації – 2018-2021 роки.

Раніше у переліку був проєкт реконструкції будівлі дитячого садка під цех по первинній обробці та переробленню молока в селі Васильки Лохвицької громади. На реалізацію проєкту мали виділити 9 млн грн з ДФРР. За інформацією пресслужби ОДА, проєкт наразі проходить експертизу, після чого його внесуть до переліку.

Також планували залучити кошти ДФРР на створення Музею науки у Полтаві. На це хотіли виділити 9 млн грн, але вирішили, що їх недостатньо. Тому спочатку кошти перерозподілили на реставрацію поліклініки Полтавської обласної лікарні імені М.В. Скліфосовського, а пізніше – на реконструкцію будівлі рентгенодіагностичного кабінету Кременчуцького онкодиспансеру.