sp4tuh8z0JNZ1yB4

Відповідну інформацію сьогодні, 27 грудня, повідомив ЗМІСТу екс-міський голова Олександр Мамай.

Екс-мер зазначив, що очікує повний текст рішення суду й готується подавати апеляцію:

«Що стосується політичної складової цієї справи… А ви як думаєте? Я не можу і не хочу це коментувати. А що стосується апеляції – звісно, напишу. Отримаю повний текст рішення і через 10 днів подам до апеляційного суду. Якби я не був впевнений в своїх шансах перемогти, я б так не вирішив. Але якщо апеляція мене не поновить, то сто відсотків буду балотуватися в нардепи. Або по 144 округу, або по 145».

Нагадаємо, 22 грудня адмінсуд не поновив Олександра Мамая на посаді мера Полтави. Відповідно до чинного законодавства, Олександр Мамай може оскаржити це рішення протягом 30 днів.

Додамо, екс-міський голова направив позовну заяву до адмінсуду 25 вересня. Він вимагав скасувати рішення міськради «Про дострокове припинення повноважень Полтавського міського голови» до набрання законної сили рішенням у адміністративній справі та поновитися на посаді. Зазначимо, що Олександра Мамая позбавили посади під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради 14 вересня. «За» звільнення мера проголосували усі присутні 29 депутатів.

Окрім того, 8 листопада в коментарі ЗМІСТу Олександр Мамай говорив, що на Новий рік знову буде міським головою Полтави.

Loading...