За вихідні правоохоронці виписали 23 адмінпротоколи про порушення карантинних обмежень на Полтавщині

Автор: Анастасия Мацько, 30 червня, 15:36

Фото: Таким чином планують попередити збільшення кількості хворих на коронавірус (фото - ГУ НП Полтавщини)


Посилено контролювати дотримання чинних карантинних обмежень жителями області почали після постанови Кабміну – з 22 червня. 

Відповідне рішення також ухвалили члени Полтавської обласної та міської комісій ТЕБ та НС. Після цього – з 25 червня – поліціянти почали посилене патрулювання. Проводити перевірки будуть до закінчення карантину. Його попередньо продовжили до 31 липня. Таким чином в області хочуть запобігати збільшенню кількості хворих на коронавірус. 

За словами речника Нацполіції області Юрія Сулаєва, лише протягом трьох днів – з 25 до 27 червня включно – склали 23 адміністративні протоколи. Фіксували такі порушення: 

  • поява без маски в громадських місцях – 11;
  • порушення правил перевезення пасажирів – 5;
  • на керівників закладів громадського харчування – 2;
  • за відсутність документів, що засвідчують особу – 2; 
  • на працівників підприємств – 2; 
  • за порушення правил реалізації продуктів харчування – 1. 

Найбільше порушень зафіксували у Полтаві – склали 11 протоколів. А також 3 адміністративні протоколи у Кременчуці, по 2 – у Лубенському та Полтавському районах, по 1 – у Великобагачанському, Гадяцькому, Глобинському, Кобеляцькому та Решетилівському районах.

Громадяни-порушники можуть отримати штраф у розмірі від 17 до 34 тис. грн, посадові особи – від 34 до 170 тис. грн. Проте винуватість та розмір штрафу визначають у суді. Туди правоохоронці відправляють усі адміністративні протоколи. 

ЗМІСТ писав, що на Полтавщині чимало адмінпротоколів відправляють на доопрацювання, адже поліціянти та інші уповноважені на складання адміністративних протоколів особи неправильно оформляють документ. Деякі справи або закривають, або ж суддя обмежується усним зауваженням. Тому з більшості тих, хто порушив правила карантину, штрафи не стягують. 

Опублікована: 30 червня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація