Олександр Мамай і його адвокат
Олександр Мамай і його адвокат

Фото ЗМІСТу

Київський районний суд Полтави залишив Олександра Мамая без запобіжного заходу. Прокуратура і слідчий оскаржували ухвалу і в апеляції винесли рішення залишити її без змін.

Полтавський апеляційний суд з другої спроби розглянув матеріали справи щодо Олександра Мамая. Про це повідомляє кореспондентка ЗМІСТу з суду 30 січня. Апеляцію щодо обрання запобіжного заходу не задовольнили.

У справі щодо розголошення даних про ЗСУ прокуратура оскаржує рішення Київського районного суду щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади підозрюваного.  Апеляцію щодо другої ухвали розглянуть о 13:15.

Розгляд апеляції мали розпочати 27 січня, однак через відсутність світла засідання перенесли. Апеляційний суд у складі суддів Валентина Томилка, Вікторії Герасименко та Андрій Рябішина мав розглянути оскарження щодо запобіжного заходу для підозрюваного Олександра Мамая. Однак через відсутність світла засідання перенесли. 

Прокуратура та СБУ наполягають на взятті мера Полтави під варту й відстороненні його від посади. Клопотання розглядав Київський районний суд Полтави, однак не задовольнив їх. Рішення винесли на користь голови Полтавської громади.

23 січня Полтавська обласна прокуратура офіційно заявила, що кожне з цих рішень суду оскаржуватиме в апеляційному суді.

«2 січня 2023 року прокурором погоджено клопотання слідчого Управління Служби безпеки України в Полтавській області  про обрання підозрюваному – посадовцю Полтавської міської ради запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Також прокурорами погоджено клопотання слідчого про відсторонення підозрюваного від посади терміном на 2 місяці. Обидва клопотання у встановленому законом порядку вручені підозрюваному та направлені для розгляду до суду», – повідомили у прокуратурі.

23 січня суд розглянув клопотання прокуратури й СБУ про відсторонення мера Полтави з посади й відхилив його. Також суд не задовольнив клопотання про запобіжний захід Олександрові Мамаю.

Що відбулося у справі від візиту СБУ до кабінету мера й першого рішення дізнавайтеся у хроніці ЗМІСТу.

Loading...