Засідання міськвиконкому: громадські слухання, ярмарки, гроші на оздоровлення

Автор: Анна Єгорова, 10 липня, 14:50

15 питань проголосував виконавчий комітет Полтавської міської ради на засіданні 5 липня. Наступна збірка за планом – 19 липня. Розглянемо питання докладніше.

Про організацію шкільних ярмарків.

Традиційна робота двох шкільних базарів із 15.07.2017р. по 15.09.2017р.:

 • «Все для ніколи» по вул. Соборності від вул.Котляревського до площі перед театром ім. М.Гоголя;
 • по вул. 23 Вересня поряд з магазином «Універсам-Полтава».

Режим роботи – з 9-ї до 18-ї години.

Про виділення коштів.

На прохання організацій міський бюджет виділить гроші:

 • 140 тис. грн – Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів;
 • 56 тис. грн – Полтавська обласна організація УТОС;
 • 597 тис. грн – ГО «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави»;
 • 568 128 грн – ГО «Полтавський місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

Кошти покривають витрати на літнє оздоровлення (харчування, транспорт, організація заходів тощо).

Про тимчасове перекриття руху транспортних засобів та пішоходів, пов’язане з виконанням робіт по будівництву каналізаційної мережі на перехресті вулиці Героїв АТО та провулку Братів Зерових.

Час перекриття: до 6 липня.

Причина: будівництво каналізаційної мережі (ТОВ «Альтерра»).

Про тимчасове перекриття руху транспортних засобів та пішоходів, пов’язане з виконанням робіт по ремонту зовнішнього освітлення на перехресті вулиць Героїв Крут та Тунельної.

Час перекриття: з 18.07.2017р. по 20.07.2017р. 9-12 год.

Причина: ремонт зовнішнього освітлення («Міськсвітло»).

Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території, обмеженої вулицями Європейською, Героїв-чорнобильців, Макаренка та Миколи Дмитрієва в м. Полтава.

Своїм рішенням міськвиконком оголосив про початок громадських слухань, тобто містяни можуть упродовж місяця надсилати свої пропозиції до вказаного проекту.

Таке право мають полтавці:

 • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території щодо якої розроблено детальний план;
 • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено детальний план;
 • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території щодо якої розробляється детальний план;
 • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
 • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

«Пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються для реєстрації з 13.07.2017 до 11.08.2017 за адресою: вул.Соборності, 36, кабінет №125/4 (інформація за телефоном 25682)», – йдеться в рішенні.

Презентація проекту відбудеться 14 липня о 10.00 за адресою вул. Сінна, 37. Із проектом можна буде ознайомитися в стінах Полтавської міської ради з 13 липня по 11 серпня. У режимі онлайн із документами наразі ознайомитися немає змоги.

Про розміщення зовнішньої реклами.

Підприємцям (ПАТ «Полтавабанк», ПП «Нерухомість», ТДВ «Інтурист-Полтава, ФОП Дубовецькій, ТОВ «Ауді Центр Полтава») продовжують строк оренди сіті-лайтів, позиційних щитів, вказівників, біг-бордів на 1 рік.

Про затвердження протоколу № Пр/01-05/04-07 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Полтавської міської ради від 04.07.2017.

У зв'язку з неналежним фінансуванням місцевими бюджетами, комісія мала знову затвердити список учасників бойових дій у зоні АТО (і їхніх рідних), які вимагають поліпшення житлових умов. У переліку – 120 АТОвців.

Нагадаємо, соціальне житло виділяється на умовах 50% – учасник Програми, 50% – міський і обласний бюджет.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 04.06.2015 № 100 «Про організацію реставрації об’єктів».

Полтавський міський багатопрофільний ліцей  №1 змінив статус щойно виявленого об'єкту культурної спадщини на статус пам'ятки місцевого значення – це слід відобразити в документах про реставрацію.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 07.07.2014 № 88 «Про організацію реконструкції, капітального ремонту та реставрації об’єктів».

Заміна адреси у пункті рішення у зв'язку з перейменуванням вулиці: «Капітальний ремонт із заміною віконних блоків Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області» по вул. Івана Мазепи, 8».

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій Філії «Будівельно-монтажна фірма «Укргазпромбуд» ПАТ «Укртрансгаз».

Послуги з утримання будинків дещо зростають. За адресою вул. Залізна, 50 – 1,09 грн/м², вул. Кагамлика, 33 – 1,85 грн/м².

Під час обговорення питання міський голова вкотре нагадав, що в Полтаві одні з найнижчих тарифів в Україні.

Про затвердження коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених учнів загальноосвітніх шкіл м.Полтава до кількості платних пасажирів електричним транспортом (тролейбус) у червні-серпні 2017 року.

Новий затверджений коефіцієнт – 0,11. Саме таку частку від загальної кількості реалізованих квитків сплачує міський бюджет, згідно з програмою «Турбота», за перевезення учнів у тролейбусах (КП «Полтаваелектроавтотранс»). Раніше цей коефіцієнт складав 0,21.

Про питання об’єкту нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Полтава за адресою: вул.Великотирнівська, 27/1.

Приміщення площею 46,6 кв.м, яке вбудоване на першому поверсі дев’ятиповерхового серійного житлового будинку за вказаною адресою експерт визначив як житлову 2-кімнатну квартиру.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 16.06.2011 № 186 «Про місця масового відпочинку населення м.Полтави на р.Ворскла».

За зверненням ПП «Ружанна», зону відпочинку, обмежену р. Ворскла, вул. Низовою, вул. Сакко до перетину з вул. Зої Космодем’янської, вносять до переліку місць масового відпочинку. У них здійснюють заходи з попередження нещасних випадків, охорони безпеки відпочинку людей на річці Ворскла та благоустрою прибережної смуги річки, підтримання належного санітарного стану.

«Вже й літо скоро закінчиться», – вставив ремарку міський голова Олександр Мамай.

 

Про надання дозволу на порушення об'єктів благоустрою.

ПАТ «Полтаваобленерго» проводитиме монтажні та земельні роботи, пов’язані з реконструкцією електричної мережі. Згідно з законодавством, після отримання дозволу виконавець повинен на місці проведення робіт встановити відповідні знаки, забезпечити об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів. По завершенню – відновити об'єкти благоустрою в повному обсязі та здати їх комісії.

Об'єкти благоустрою порушать за адресами:

 • пров. Великий, 14 (територія заводу ЗБВ, територія КБ «Аерокоптер»);
 • вул. Харчовиків, 23, 21;
 • пров. Спортивний, 8/2 (уздовж пров. Спортивний до вулиці Дружби, 10-12);
 • уздовж вул. Дружби до вул. Дружби, 2;
 • уздовж вул. Глібова до опори № 14/18 УМ5 по вул. Пілотська, 2;
 • вул. Зіньківська, 39 (опора № 13 УМІ), вздовж вул. Зіньківська до вул. Зіньківська, 33;
 • вздовж пров. Заячий до пров. Декоративний, 2/19;
 • пров. Новозіньківський, 38 (вздовж провулку Новозіньківський до вул. Новозіньківська, територія заводу ТМЗ, ПС 1 ЮкВ «ТМЗ»).

Затвердили також розпорядження міського голови з основної діяльності.

Опісля розгляду всіх питань виступив військовий комісар Олександр Турченко, повідомивши про проведення фінальних навчань сформованої в Полтаві Роти охорони. 4 взводи добровольців охоронятимуть військкомат і міську раду в разі загрози їх роботі.

Опублікована: 10 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація