photo_2021-05-27_09-29-00

У травні у Полтаві викрили чоловіка, який за 200 тис. доларів хотів «продати» посаду керівника державної установи. До 28 серпня він перебуватиме у слідчому ізоляторі.

Також 22 липня ще двом фігурантам справи у кримінальному провадженні повідомили про підозру. Зараз вони переховуються від слідства. Про це ЗМІСТу відомо з судової ухвали.

Адвокати чоловіка, якого затримали на хабарі неодноразово зверталися до суду для зміни  запобіжного заходу чи зменшення застави. Нині вона становить 1 млн 999 тис. грн.

Натомість суд ухвалив продовжити термін тримання під вартою за клопотанням слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань Полтаві Владислава Паламарчука. Ухвалу можуть оскаржити до 28 липня.

ЗМІСТ писав, що Державне бюро розслідувань викрило чоловіка, який за 200 тис. доларів хотів «продати» посаду керівника державної установи. Чоловіка затримали під час отримання коштів на одній з центральних вулиць Полтави 26 травня.

За даними слідства, киянин сказав підприємцю, що за 200 тис. доларів допоможе йому очолити Північно-Східне міжрегіональне Головне управління Державної інспекції містобудування України. При цьому шахрай не мав для цього жодних можливостей.

Також адвокати затриманого хотіли зменшити заставу, але колегія суддів не знайшла для цього підстав. Адвокат Амельченко просив обрати запобіжний захід, не пов`язаний з обмеженням волі або зменшити розмір застави. Він наголошував на тому, що підозрюваний має дитину і дружину, нагороди за сумлінну службу та професійні досягнення в органах прокуратури України. Через це захисник просив зменшити розмір застави до 22 тис. 700 – 90 тис. 800 грн.

Колегія суддів вирішила, що доводи апеляційних скарг про необґрунтованість підозри є безпідставними. Судді побачили ризики, якщо змінити запобіжний захід чи заставу підозрюваному, бо він зможе впливати на досудове розслідування та свідків.

Loading...