Фото – «Укренерго»

Рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо графіків відключення світла на 2 години не ввели у дію.

Про це по повідомляють начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Мова йде про графіки відключення світла – 4 години є, 2 – немає:

«Ми були готові повернутися з вівторка до цих традиційних графіків. На вихідних разом з обленерго проаналізували черги і в ручному режимі знайшли можливості перерозподілити додаткові мегавати серед побутових споживачів. У понеділок бригади енергетиків вже проводили реорганізаційні перепідключення», – пише Дмитро Лунін.

5 грудня дня ворог вдарив по об’єктах енергетичної інфраструктури і це стало причиною дефіциту електроенергії. Нині дефіцит зберігається й ліміти споживання світла знову зменшили. Через це графік двогодинних відключень застосовувати не можуть: область самостійно не виробляє електроенергію.

7 грудня «Укренерго» довело ліміт по потужності у Полтавській області, якого не вистачає для того, щоб вимикати світло по одній черзі. Як наслідок, з 8:00 в області відключені дві черги одночасно по графіку погодинних відключень.

Також за розпорядженням «Укренерго» 7 грудня на Полтавщині додатково ввели ГАВ на 20 МВт.

Loading...