За ці кошти підприємці раніше відремонтували будівлю, вентиляцію та опалення.

Про це повідомив 9 грудня в етері Poltavske.tv приватний підприємець, голова ГО «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань:

«Підприємці вклали в цей кінотеатр приблизно 100 млн грн. Вони повністю відремонтувати будинок, зробили вентиляцію, зробили опалення, адже коли вони взяли цей об’єкт, він був майже другим Кадетським корпусом».

За версією Диканя, будівлю могли підпалити, адже охоронна фірма «Явір» двічі приїжджала через сигналізацію, а після початку пожежі будівля горіла одразу в кількох місцях:

«Я думаю, що людина, яку знайшли, могла підпалити будинок. Можливо хтось його попросив це зробити. Аби відкрити кримінальне провадження за підпал, у поліції мають бути аргументи, але поки їх немає». 

Дикань каже, що в історичному будинку мангалу не було, адже він був у прибудові. Наразі не відомо, чи будуть відновлювати прибудову, яка теж постраждала під час пожежі:

«Чи відновлюватимуть прибудову – не від мене залежить. Я підтримую всіх підприємців міста». 

Щодо відновлення історичної будівлі Дикань каже, що підприємці долучатимуться до ремонту, якщо надалі орендуватимуть будівлю. Усіх робітників, які втратили робоче місце, влаштують на роботу.

Нагадаємо, що 10 грудня біля колишнього кінотеатру чергують пожежники. 

Пожежа сталася 4 грудня. Повідомлення про пожежу надійшло до ДСНС о 4:30 ранку. Нацполіція Полтавщини відкрила кримінальне провадження за статтею № 270 – Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

На місці пожежі знайшли померлу людину, особу якої поки не змогли встановити. 

О 13:06 пожежу загасили, а на місці почала працювати експертна група ДСНС, аби з’ясувати причини виникнення вогню.

Згідно з рішенням міської комісії ТЕБ і НС, По периметру пошкодженої після пожежі будівлі встановлять тимчасову огорожу та охорону.

ЗМІСТ зробив 30 фото з пожежі в історичній будівлі.

Loading...