Жителі Полтавщини першими пробігли марафон і посіли усі три призових місця

Троє легкоатлетів з Полтавщини першими пробігли марафонську дистанцію 42,2 км. Вони випередили майже три сотні суперників.
Нова Пошта Марафон «Визволення» відбувся у Харкові 30 серпня. Про це повідомляє ресурс NewRun.
Переможцями марафону «Визволення» стали Сергій Година з Кременчука та Володимир Билим і Вадим Дорогобід з Полтави. Усього в забігові взяли участь 288 спортсменів.
Сергій Година посів перше місце у марафоні з результатом 02:38:32. Як написав Година на своїй сторінці у фейсбуці, до цього він брав участь у восьми марафонах, однак саме на «Визволенні» здобув перемогу.
Володимир Билим подолав дистанцію другим за 02:43:32. Марафонець уже розповідав ЗМІСТу свою історію про те, як хворобливий з дитинства хлопець став зіркою любительського бігу.
Вадим Дорогобід прийшов до фінішу третім з результатом 02:44:32. Цей забіг приніс легкоатлету перше призове місце у його спортивній кар’єрі.