Центр вакцинації у Кременчуці. Ілюстративне фото
Центр вакцинації у Кременчуці. Ілюстративне фото

(Джерело – телеграм-канал Олега Синєгубова)

Термін для отримання другої дози вакцини скоротили до 30 днів. Стільки ж часу дійсний «жовтий» ковід-сертифікат.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я України 30 листопада.

З 6 грудня для жителів Полтавщини, які не вакцинувалися від COVID-19 або мають протермінований «жовтий» сертифікат, почнуть діяти нові обмеження. Зокрема вони стосуються роботи громадських закладів, які не можуть обслуговувати клієнтів без чинного сертифікату про вакцинацію.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розповів, що на Полтавщині працює контакт-центр для нагадування жителям про необхідність повторної вакцинації:

«Для тих, хто щепився першою дозою, є чіткий часовий проміжок, за який потрібно звернутися і щепитися другою дозою. У нас працює при обласній державній адміністрації контакт-центр і постійно обдзвонює людей. Я прошу також ставитися до таких телефонних дзвінків із повагою. Там працюють теж люди, які виконують свої обов’язки і покликані нагадати людині, що прийшов час для повторного щеплення. Ми розуміємо, що цей телефонний дзвінок може дістався до людини у незручний час, але все одно наше завдання зробити друге щеплення для того, щоб був ефект від вакцинації».

Нагадаємо, що на Полтавщині протерміновані «жовті» ковід-сертифікати будуть недійсними до отримання другої дози вакцини.

Що зміниться з 6 грудня для пасажирів громадського транспорту та відвідувачів закладів на Полтавщині, дізнавайтесь тут.

Loading...