img_20230207_124647

Доброволець Артем Шабалін у червні 2022 року став на захист України. Після військового навчання у Великій Британії та бойового злагодження, він став до лав 30-ої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Старший солдат Шабалін загинув під час оборони України 1 лютого внаслідок обстрілу російською армією. Прощання з воїном відбулося 6 лютого у Миргородській громаді.

Артем Шабалін загинув поблизу села Парасковіївка Бахмутського району Донецької області.

Захисник народився 18 червня 1996 року в Миргороді. Після 9 класів він обрав професію зварювальника, мріяв стати висококласним спеціалістом як його хрещений батько. Мріяв розбудовувати рідну Україну.

Потім була робота в Польщі та народження 2 роки тому сина. З початком повномасштабної війни він став військовим.

«Його любили за веселу вдачу і справедливість. Справжній козак, дотепний і мужній – таким він залишиться в пам’яті побратимів. Запеклі бої під Бахмутом не вщухають цілодобово, ворог атакує з усіх видів озброєння і українські сили оборони прикладають надзусиль для стримування агресора. На жаль, під час одного з обстрілів перестало битися серце вірного сина України», – сказав начальник групи морально-психологічного забезпечення Миргородського РТЦК та СП, капітан Богдан Зубченко.

Поховали захисника з військовими почестями на  місцевому кладовищі у Миргороді.

Вічна пам’ять герою!

Loading...