Антимонопольний комітет оштрафував фірму, що пов'язана з перевізником Юрієм Лупаєнком

Автор: Ксенія Омельченко, 19 вересня, 11:01

Фото: Антимонопольний комітет оштрафував фірму, що пов'язана з перевізником Юрієм Лупаєнком (фото - poltava.to)


Приватне підприємство «ЛЮГ» не подало вчасно інформацію на вимогу від 20 березня 2019 року.

Таким чином, підприємство вчинило порушення, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» (неподання інформації). За це 18 вересня адмінколегія Полтавського відділення Антимонопольного комітету вирішила накласти санкції на фірму. Йдеться про штраф у розмірі 34 тис. грн.

Зазначимо, що зараз підприємство належить Єлизаветі Теницькій. Однак відпочатку, за даними «Youcontrol», його засновниками були Юрій Лупаєнко та його мати.

Про Юрія Лупаєнка відомо, що він є головою Асоціації перевізників Полтавщини. «Славу» перевізнику зробила ситуація в січні 2018 року. Тоді, як писав ЗМІСТ, Юрія Лупаєнка затримали спільними зусиллями правоохоронці (СБУ, НП, УЗЕ, прокуратура) за пропозицію хабара керівнику Патрульної поліції Полтавщини Віталію Мельничуку.

У жовтні журналісти припускали, що саме Юрій Лупаєнко організував страйк перевізників щодо підвищення тарифу за проїзд, але сам чоловік цю інформацію не підтвердив. У грудні, коли  страйк повторився, Юрій Лупаєнко вже заявив, що вартість проїзду слід підняти до 6 гривень.

Також відзначимо, що у серпні цього року «антимонопольники» почали розглядати справу щодо фірми ТОВ «Люкс Полтава 2009», яка також не подала вчасно інформацію та також пов'язана з Юрієм Лупаєнко.

Опублікована: 19 вересня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація