tXP764MAqbl7iDJT

КП ПОР «Полтававодоканал» стягувало кошти зі споживачів послуги з централізованого постачання холодної води при прийнятті на абонентський облік квартирних засобів обліку холодної води. Про це стало відомо з сайту Полтавського відділення АМКУ. На думку «антимонопольників», таким чином підприємство зловживало монопольним (домінуючим) становищем на ринку постачання холодної води, де розташовані діючі мережі цього підприємства. Це у […]

КП ПОР «Полтававодоканал» стягувало кошти зі споживачів послуги з централізованого постачання холодної води при прийнятті на абонентський облік квартирних засобів обліку холодної води. Про це стало відомо з сайту Полтавського відділення АМКУ.

На думку «антимонопольників», таким чином підприємство зловживало монопольним (домінуючим) становищем на ринку постачання холодної води, де розташовані діючі мережі цього підприємства.

Це у свою чергу, призвело до ущемлення інтересів споживачів в межах території Полтави, Карлівки, Опішні, сіл Машівки, Шишак і Стасів Диканського району.

Зрештою, комітет визнав дії «Полтававодоканалу» порушенням законодавства про захист економічної конкуренції та наклав на підприємство штраф.

Loading...