Ye0LG5SUN9MKcIiu

Цього разу справу щодо фірми «Полтава люкс 2017» відкрили через неподання інформації на вимогу АМКУ. Таким стало рішення адмінколегії Полтавського відділення Антимонопольного комітету України від 23 жовтня 2019 року. Відомо, що відповідну вимогу «антимонопольники» надіслали фірмі 8 липня цього року. Однак у встановлені строки фірма інформацію не надала. У цьому працівники АМКУ помітили ознаки порушення  […]

Цього разу справу щодо фірми «Полтава люкс 2017» відкрили через неподання інформації на вимогу АМКУ.

Таким стало рішення адмінколегії Полтавського відділення Антимонопольного комітету України від 23 жовтня 2019 року.

Відомо, що відповідну вимогу «антимонопольники» надіслали фірмі 8 липня цього року. Однак у встановлені строки фірма інформацію не надала.

У цьому працівники АМКУ помітили ознаки порушення  ЗУ «Про захист економічної конкуренції». Якщо вину фірми буде доведено, її можуть оштрафувати на кілька тисяч гривень.

Також зазначимо, що 15 липня цього року Полтавське відділення АМКУ почало розгляд справи щодо фірми «Полтава люкс 2017». Тоді мова йшла маршрутку цієї фірми, яка нелегально їздила по маршруту №51.

Компанія «Полтава люкс 2017» зареєстрована у Полтаві 31 травня 2017 року. Власницею фірми є Світлана Вітвіцька. Фірма спеціалізується на міському та приміському наземному транспорті.

Loading...