Аудит і кадрові зміни: чого чекати від нового начальника Нацполіції Полтавщини

Автор: Анастасия Мацько, 14 лютого, 17:45

Фото: Чого чекати від нового начальника Нацполіції Полтавщини


Новопризначений начальник Нацполіції області Іван Вигівський розповів про свої плани та пріоритетні напрями роботи на новій посаді.

Вигівський приїхав до Полтави з Миколаєва, тому наразі, за його словами, ще не повністю розуміє, які проблеми є в області не мав часу проаналізувати. Але його уже поінформували щодо найбільш резонансних злочинів, що правоохоронці нині розслідують.

Найперше голова ГУ НП познайомиться з підлеглими, далі проаналізує криміногенну ситуацію на Полтавщині. Уже визначив цілі, що перед собою ставить:

  • Провести аудит роботи підлеглих.

«Проаналізуємо кожний район щодо криміногенної ситуації, а також того, як на неї впливають поліціянти. Оцінюватимемо позиції кожного відділу. Після цього буде дана оцінка не лише керівникам, але й заступникам наскільки ефективно вони впливають на криміногенну ситуацію. З огляду на це будемо вирішувати, чи залишаться вони на посаді». 

  • Змінити кадровий склад.

 «Звісно, хочеться працювати з людьми, з якими я пройшов певний шлях, яким я довіряю на 100% і знаю якщо буде поставлена задача, вони її точно виконають. Радикально я не налаштований. Але я уже сказав керівникам територіальних підрозділів, заступникам, що буде певний термін, протягом якого я буду спостерігати за їхньою роботою. Звичайно ж, будуть кадрові зміни. Але я не хочу поспішати, щоб не постраждали нормальні кадри, вони ж є. Та й з Миколаївської чи іншої області я не привезу таку кількість людей, щоб вони замінили всіх ваших керівників. Думаю, у вас є гідні люди». 

  • Реалізувати проєкт «Поліцейський для громади».

«Поліцейський офіцер громади» всеукраїнський проєкт, що передбачає закріплення правоохоронця за окремою громадою. Він повинен стати тим, хто запобігає злочинам та правопорушенням на закріпленій за ним території. Офіцером можуть стати як поліціянти, так і громадяни. 

  • Покращити реагування на заяви та повідомлення від громадян.

«Нині час реагування близько години. Це нижче, ніж загалом у державі. Покращити треба і якість відпрацювання матеріалів, спілкування з громадянами та кінцевий результат їхніх звернень. Я розумію, що це складно зробити, але треба робити, вдосконалювати, цього треба вимагати від підлеглих. Бо часто буває так, що люди звертаються, а потім від них звучить, що можна було б і не звертатися. Такого не повинно бути». 

  • Зробити поліцію прозорою та відкритою.

«Я ще не знаю, наскільки тут поліція відкрита, але хочу вдосконалити це, щоб була максимальна відкритість та щирість, щоб ЗМІ з нами могли без проблем комунікувати».

  • Захистити поліцейських під час виконання службових обов’язків. 

«Наразі при Департаменті внутрішньої безпеки створено відділ, що займається захистом прав поліцейських, тому що часто й правоохоронці стають жертвами злочинів або незаконних дій. Це також треба виправляти».

  • Боротися з «закладками» і не тільки.

«Боротьба з наркозлочинністю пріоритет. Адже я думав, що лише південні області страждають від цього, проте й Полтавська не є виключенням. Тому боротьба з наркозлочинністю, особливо з так званими «закладками», також буде пріоритетною».

Іван Вигівський також зазначив: Миколаївщина та Полтавщина дуже схожі, якщо порівнювати кількість кримінальних правопорушень та відсоток розкриття злочинів. 

Новий начальник родом із Житомирської області, на Миколаївщину переїхав у віці трьох років. Раніше був на посаді першого заступника начальника ГУ НП у Миколаївській області.

ЗМІСТ раніше писав, що Андрій Замахін, попередник Вигівського, йде з посади

Опублікована: 14 лютого 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація