Ютуб_обкладинка_ЗМІСТ_Побалакаємо_3_сайт

Режисерка Катерина Стрельченко в авторській програмі «Побалакаємо» привертає увагу до важливих тем.

Авторка переїхала з Дніпра до Полтави, щоб показати унікальні історії полтавців та переселенців, які опинилися тут через війну.

У третьому випуску програми «Побалакаємо» з командиром міномета 115-ої бригади Ярославом Єнком. Він приїхав на кілька днів у відпустку. Зустріч з Ярославом відбулася у музеї Миколи Гоголя, де він працював до 24-го лютого. Під час інтерв'ю головний герой згадує перші дні повномасштабного вторгнення і розповідає про музей та родину, яка з нетерпінням чекає на його повернення.

Перший випуск Катерина Стрельченко присвятила «Енеїді» Івана Котляревського. Для неї полтавський краєзнавець Борис Тристанов віднайшов понад 500 ілюстрацій, які створювали протягом 1903-1969 років. Сьогодні він є одним з найбільш компетентних знавців «Енеїди».

У другому випуску Катерина Стрельченко привертає увагу до теми внутрішньо переміщених осіб. Це відверта та емоційна сповідь про боротьбу за життя і майбутнє. Головна героїня програми Валентина розповідає про непрості життєві рішення, які їй довелося ухвалювати аби врятувати дітей. Про те, як впливає на психіку окупація, як важко місяцями чекати на новини від рідних. Як її прийняла Полтава і полтавці, дивіться у випуску.

Відео – Євген Чорний, Олена Стадник

Візуал – Юлія Сухопарова

Loading...