Ялинки з екологічних підручних матеріалів. (Джерело – Comments.UA)

У Регіональному ландшафтному парку «Диканський» не радять жертвувати хвойним деревцем заради двотижневої краси, тому пропонують задуматись над альтернативною ялинкою та оголосили конкурс на створення прикрас до неї з екологічних матеріалів.

Про це повідомили в офіційній спільноті парку у соцмережі.

Екологічна акція «Збережи ялинку 2020» проводиться щорічно. Цього разу учасникам пропонують позмагатися у виготовленні ялинкових прикрас, які можна  виготовити лише з природних матеріалів (гілки, листочки дерев, глини, лози, соломи, трави, шишки, жолуді, каштани, сухоцвіти, насіння овочів, фруктів, тощо).

Ініціатори такої акції, також, пояснюють, що навіть купити штучну ялинку на свято не є позитивним виходом із ситуації, бо виріб з якісного матеріалу коштує дорого. А якщо підрахувати скільки затратилось енергії на виготовлення і транспортування  ялинки, та взявши до уваги, що вона прослужить не більше 3-5 років, а потім піде на смітник, то виходить лише гірше.

Тож у Регіональному ландшафтному парку «Диканський» пропонують екологічні варіанти, як зустріти Новий Рік без шкоди для навколишнього середовища:

  • придбати маленьку ялинку  чи сосну в контейнері, яку навесні можна висадити на власному подвір’ї чи, як пропонують організатори, у Кочубеївському дендропарку в Диканьці.
  • купити хвойні гілки у місцевому лісництві і зробити з них різдвяні вінки, композиції, букети чи просто прикрасити ними свою домівку.
  • згадати про давню традицію нашого народу, робити різдвяного дідуха.

Щодо конкурсних робіт, організатори уточнюють, що вироби з паперу, пластику, поліетилену, пінопласту, скла приймаються до участі в конкурсі не будуть. Термін подання робіт до 20 грудня 2020 року. Ялинкові прикраси обов`язково повинні мати етикетку із зазначенням назви роботи, прізвище, ім’я, по батькові, вік автора та номер телефону.

Приносити роботи можна за адресою: смт. Диканька, вул. Гоголя, 1, РЛП «Диканський», або вул. Незалежності 117, Диканський районний будинок дитячої та юнацької творчості. Телефон для довідок: 0956379625 (Катерина).

Loading...