5QwgC72xlR8GjM6C
5QwgC72xlR8GjM6C

????????????????????????????????????

Із порушеннями вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки працює 465 ліфтів КП «ЖЕО №2» в Полтаві. Такі дані на опублікувала пресслужба Управління Держпраці в Полтавській області. Службовці уточнили, про які саме порушення йдеться. Зокрема: відсутність дозволу від органів Держпраці на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; не проведене експертне обстеження […]

Із порушеннями вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки працює 465 ліфтів КП «ЖЕО №2» в Полтаві.

Такі дані на опублікувала пресслужба Управління Держпраці в Полтавській області.

Службовці уточнили, про які саме порушення йдеться. Зокрема:

  • відсутність дозволу від органів Держпраці на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;
  • не проведене експертне обстеження і позачерговий технічний огляд після закінчення граничного строку експлуатації ліфтів.

Зазначимо, що всього на балансі КП «ЖЕО №2» значиться 776 ліфтів.

Як повідомляв ЗМІСТ, через виявлення цих порушень Управління Держпраці у Полтавській області звернулось до Полтавського окружного адмінсуду з позовною заявою до КП «ЖЕО №2». Через суд Управління хоче зупинити роботу вказаних 465 ліфтів до усунення пов’язаних з ними порушень.

Раніше управління Держпраці через Полтавський окружний адмінсуд вже зупиняло експлуатацію 31 ліфта, які обслуговували ПП «Євроліфт»  (м. Кременчук) і ТОВ СРБУ «Полтаваліфт».

Також ЗМІСТ писав, хто у Полтаві ремонтує ліфти, а також чому після покращення вони працюють з перебоями

Loading...