8juSM30q4H9bMRc0

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація № 2» оголосило про закупівлю послуг технічного обслуговування та ремонту ліфтів Полтави протягом 2020 року. Відповідне оголошення з’явилося 22 жовтня на порталі публічних закупівель «Рrozorro». За обслуговування 776 полтавських ліфтів комунальне підприємство готове заплатити підряднику до 15,4 млн грн. За ці кошти підрядник повинен проводити: З оголошення відомо, що свої пропозиції […]

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація № 2» оголосило про закупівлю послуг технічного обслуговування та ремонту ліфтів Полтави протягом 2020 року.

Відповідне оголошення з’явилося 22 жовтня на порталі публічних закупівель «Рrozorro».

За обслуговування 776 полтавських ліфтів комунальне підприємство готове заплатити підряднику до 15,4 млн грн.

За ці кошти підрядник повинен проводити:

56

З оголошення відомо, що свої пропозиції підприємці можуть подавати до 23 листопада 2019 року. Натомість аукціон заплановано аж 2 січня 2020 року.

Це третя спроба комунального підприємства. До цього КП «ЖЕО №2» розміщувало відповідне оголошення 23 липня та 5 вересня. Однак, перший раз торги не відбулися, а другий – торги відмінили.

Нагадаємо, що цього року технічним обслуговуванням ліфтів займається фірма «Будкомплект».Хоча фактичним її власником називають депутата Володимира Левченка, коментарі журналістам від імені фірми дає його зять – Олександр Олепір.

Останній зареєстрований як ФОП, що отримує підряди на ремонт окремих ліфтів. Журналісти припускали, що саме Олександру Олепіру підконтрольні кілька ФОПів, які постійно отримують підряди на ремонти окремих ліфтів без конкуренції. Наразі діяльністю цих ФОПів та фірми «Будкомплект» досліджують слідчі СБУ.

Треба відзначити, що до «сімейства Левченків» послугу з технічного обслуговування ліфтів надавало комунальне підприємство «Ремліфт», яке міська влада фактично «вбила».

Також нещодавно ЗМІСТ писав, що ліфти КП«ЖЕО №2» можуть взагалі зупинити, через виявлені порушення вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки.

 

Loading...