17.03.23 10

Передостанній концерт у турі військовослужбовця і поета Павла Вишебаби ознаменувався багатотисячним збором на потреби Збройних сил України.

Поетичний вечір відбувся 16 березня у Полтавській обласній філармонії.

«Полтавці дуже гостинні. Для мене цей вечір особливий, бо моя книжка була на постійному зв’язку з Полтавою, тут живе мій ілюстратор Юрій Шаповал. Це мій улюблений сучасний художник, я його поціновувач. Навіть не міг повірити, що він погодиться проілюструвати мою книгу. Атмосфера чудова, люди сміялися з нами і плакали. Бойовий дух в Полтаві на високому рівні. Так і треба», – розповів ЗМІСТу Павло Вишебаба.

На вечір прийшли понад 300 людей. Окрім Вишебаби полтавці слухали музику від гурту «Край неба» та поезію парамедикині Катерини Поліщук, яка відома й представляється як Пташка з «Азовсталі». У 2022 році вона повернулася з російського полону разом з десятками воїнів, які вийшли з «Азовсталі» за наказом українського військового керівництва.

Катерина співала українських пісень і зачитала кілька віршів. Це був її перший візит до Полтави:

«Я вперше в Полтаві, але це важливо для мене. Перебуваючи в полоні я познайомилася з дівчиною і ми домовилися з нею, що я приїду сюди. Вона нахвалила мені вашу кухню і я приїхала. … Людям потрібна підтримка і натхнення. Мотивація і поки мене слухають, я говоритиму, поки мене чують, я співатиму. Я вирішила підсилити своїм дивакуватим почуттям гумору і співом тур Павла Вишебаба. Це випробування людьми. Бо після полону ще не було так багато спілкування. Ми збираємо на артилерію і я тішуся, що можу бути корисна перемозі».

На заході розіграли кілька лотів, щоб зібрати гроші на спорядження та техніку для ЗСУ. У благодійному турі Павла Вишебаби збирають гроші на найважливіші потреби для 68-ої бригади, де він служить. Це і артилерія, і дрони тощо.

Loading...