np9soafndhyonrgs

Нині вартість усіх замовлених послуг становить 4 мільйони 663 тисячі гривень.

Поле будують біля дитячо-юнацької спортивної школи «Ворскла» імені Івана Горпинка (вул. Майдан Незалежності, 16-в). Його розмір – 64x44 метри, ігрового поля – 60x40 метри, ще два метри – для забігів. Для порівняння: розмір ігрового поля стадіону «Ворскла» – 104×68 метри.

Будівництво оплачують з міського та обласного бюджетів. Замовник – Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому.

Договір з підрядником – компанією «Добробуд-Інвест» – уклали у жовтні 2019 року. За передбачені першим тендером роботи мали заплатити 4 млн 269 тис. грн. Але цьогоріч у серпні на будівництво виділили додаткові майже 140 тис. грн. Їх витратять на влаштування асфальтобетонних доріжок.

Загальна ж вартість, станом на 27 серпня, – 4 млн 663 тис. грн. Адже у березні 2019 року у полтавського проєктного інституту містобудування «Міськбудпроект» замовили проєкт за понад 92 тис. грн.

У лютому того ж року розробник проєкту виправив його за майже 13 тис. грн. Після цього за понад п’ять тис. грн замовили експертизу кошторисної документації.

Авторський нагляд замовили за понад шість з половиною тис. грн. Але згодом проєкт втретє скоригували – заплатили понад 84 тис. грн.

Проєкт ще раз скоригували цьогоріч у червні, віддавши за послугу майже 23 тисячі гривень. Тому знову витратили гроші на авторський нагляд – понад 11 тис. грн. Також замовили й експертизу проєкту, віддавши майже 13 тис. грн.

Станом на 27 серпня, підрядник частково виконав роботи: встановив огорожу та постелив штучну траву. Також мають посіяти газони, облаштувати фундаменти для освітлювальних приладів та встановити їх.

Loading...