310754855_3161418074108262_228939824855256412_n

Військовослужбовці Полтавщини вирішили допомагати у проведенні уроків «Захист України» через недостатній кваліфікаційний рівень вчителів.

Про це повідомили у Полтавському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки 8 жовтня:

«Військово-патріотичне виховання молоді Полтавщини є одним із завдань Полтавського обласного ТЦК та СП. На жаль, на сьогодні, рівень викладання предмета "Захист України" не відповідає визначеному стандарту освіти. Цьому причина і слабке кадрове забезпечення, і недостатнє матеріальне оснащення - відсутність тирів, навчальної зброї, смуг перешкод, обладнаних класів тощо».

Завдяки допомозі військових хочуть підвищити рівень військово-патріотичного виховання та викладання предмету «Захист України».

Уже розпочали роботу у полтавських школах. Військові допомагали учителю «Захисту України» розповідати учням про будову пістолета ПМ, автомата АК-74, гранатомета РПГ-7, загальні правила поводження зі зброєю та заходи безпеки.

На прохання учнів показали засоби бронезахисту – бронежилет та «плитоноску». Інструктори пояснили різницю між ними, недоліки та переваги обох зразків. Діти Полтави практикувалися у розбиранні-збирані зброї, приміряли засоби бронезахисту тощо.

Військовослужбовці планують долучатися до уроків й в інших школах, щоб підвищити рівень викладання предмета «Захист України».

Фото – Полтавський ОТЦК та СП

Loading...