DQPQtqh7TKUt06vk

Депутат Полтавської міської ради Сергій Луценко оскаржує рішення суду першої інстанції у справі щодо його відкликання. Перше слухання у справі відбудеться в Харківському апеляційному суді 6 лютого. Наприкінці минулого року суддівська колегія Полтавського окружного адміністративного суду визнала протиправною та скасувала постанову міської виборчої комісії про припинення ініціативи щодо відкликання депутата Полтавської міської ради від «Соціал-демократичної […]

Депутат Полтавської міської ради Сергій Луценко оскаржує рішення суду першої інстанції у справі щодо його відкликання. Перше слухання у справі відбудеться в Харківському апеляційному суді 6 лютого.

Наприкінці минулого року суддівська колегія Полтавського окружного адміністративного суду визнала протиправною та скасувала постанову міської виборчої комісії про припинення ініціативи щодо відкликання депутата Полтавської міської ради від «Соціал-демократичної партії» Сергія Луценка. Депутат з рішенням не погодився і подав скаргу до Харківського апеляційного адміністративного суду. Про це журналістам «Змісту» повідомив голова фракції СДП Олександр Шамота. Сам Сергій Луценко ситуацію не коментує.

Також з розмови з Олександром Шамотою стало відомо, що міська виборча комісія має переглянути своє рішення стосовно відкликання іншого депутата Дениса Поліщука. Постанову Полтавської ТВК щодо припинення ініціативи з приводу його відкликання суд також визнав протиправною. А терміни подачі апеляційної скарги вже вийшли.

«Луценко подав апеляцію, справа перебуває в суді. Чекаємо, коли буде її розгляд. По Поліщуку терміни подачі апеляції на рішення Полтавського адміністративного суду вийшли і рішення вступило у законну силу. Зараз рішення за комісією, яка повинна почати перевірку», – розповів Олександр Шамота.

Голова міської виборчої комісії Сергій Петренко ситуацію не коментує.

Також фракція СДП має намір відкликати і Ярослава Мартинюка, який під час вересневої сесії міськради у 2017 році заявив про вихід з партії. Однак потрібно, щоб відповідна ініціатива ішла від громадськості. А «Соціал-демократична партія» її підтримає.

Нагадаємо, що в вересні минулого року в Полтаві розпочалася процедура відкликання депутатів міської ради від СДП Дениса Поліщука та Сергія Луценка. Таке рішення було пов’язане з голосуванням депутатів у розріз із фракцією. Зібравши необхідну кількість підписів, ініціативна група передала всі листи до міської виборчої комісії. Одна члени ТВК вирішили, що законодавство не дає змоги правомірно відкликати депутатів, і припинили ініціативу. Після цього «Соціал-демократична партія» подала позов до суду з вимогою визнати протиправною та скасувати постанову Полтавської міської виборчої комісії.

Loading...