Держава продала свою частку в банку родини депутатки Полтавської міськради Ліліани Бєлашової

Автор: Максим Самойдюк, 18 січня, 12:29

Фото: Ліліана Бєлашова (фото ЗМІСТ)


У депутатки Полтавської міськради Ліліани Бєлашової новий бізнес-партнер, адже держава продала свою частку в ПАТ «Банк «Український капітал».

Банк «Український капітал» до грудня 2019 року належав родині депутатки Полтавської міськради від партії «Совість України» Ліліани Бєлашової (приблизно 70%), родині її однопартійця Владислава Киви (приблизно 20%) та Міністерству аграрної політики України (10%).

До складу аукціонерів входили Сергій Бєлашов (чоловік), Євгенія Федорович (сестра), Дарія Злидар (мама), Вікторія Бєлашова (донька) та сама депутатка, яка має спільну з Наталією Кивою (дружина Владислава Киви) частку через належне їм ТОВ «Сокіл».

Проте, згідно з новим переліком власників цього банку, який Нацбанк опублікував у грудні, державної частки в банку вже немає. Та аналогічна частка з’явилася у ТОВ «ФК «Фінгруп фактор».

Остання належить родині братам Астіонам (Євген та Василь). Василь Астіон є депутатом дніпропетровської облради від партії «Відродження» Віталія Хомутинніка. За інформацією видання «Олігарх», батько підприємців колишній голова Київського УБОЗ Микола Астіон.

Брати займають агробізнесом в дніпропетровській області і мають неоднозначну репутацію.

Нагадаємо Ліліана Бєлашова окрім банку має газовий бізнес й в часи каденції Олександра Мамая (і не тільки) дотичні до неї підприємства роками постачали газ до комунальних підприємств міста.

Опублікована: 18 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація