Віталій Гавриленко
Віталій Гавриленко

Фото з фейсбук-сторінки Лідії Гавриленко

Гроші на бойове обладнання збирають для Віталія Гавриленка з Лубен. Військовослужбовець боронить Україну від окупантів у лавах 116-ої окремої бригади територіальної оборони.

Про це 14 березня повідомила дружина захисника Лідія Гавриленко, яка відкрила збір. 

Віталій Гавриленко – боєць 147-го батальйону 116-ої окремої бригади територіальної оборони. Нині військовослужбовець та його побратими захищають країну від ворога на Донецькому напрямку. Щоб виконувати бойові завдання Віталію Гавриленку потрібні шолом і тепловізор AGM Fusion. 

Допомогти військовослужбовцю можна, надіславши кошти на монобанку за посиланням. Також можна перерахувати гроші на картку за номером 5375 4112 0400 2815. Для того, щоб придбати обладнання необхідно зібрати 100 тис. грн.

Раніше ЗМІСТ писав, що бійцям з 47-ої окремої механізованої бригади потрібен дрон з тепловізійною камерою, щоб стежити за ворогом уночі. У лавах цією бригади служить воїн Олександр Рючин з Полтави.

Також додамо, що бойове обладнання потрібне воїнам 4-го стрілецького батальйону, в лавах якого боронить незалежність України мешканець Опішні Володимир Бутко.

Loading...