Пожежа екскінотеатру Котляревського

Полтавська влада замовляє проєкт тимчасової схеми організації дорожнього руху до завершення консерваційних робіт у будівлі екскінотеатру імені Котляревського.

Про це відомо з системи публічних закупівель.

30 вересня Управління капітального будівництва замовило виготовлення проєкту організації руху за 15 тис. грн.

Ймовірно, нова схема руху діятиме тривалий період, адже раніше у Полтаві через порушення скасували тендер на консервацію будинку Дворянського зібрання. На вимогу аудиторів правління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому розірвало договір з переможцем тендеру ТОВ «Добробут – інвест». Підприємство мало виконати консервацію будівлі за 14 млн 37 тис. грн.

Але 14 вересня оголосили новий тендер на консервацію будинку Дворянського зібрання. Очікувана вартість робіт становить 14 млн 91 тис. грн.

Що мають виконати:

  • монтажні роботи;
  • розбирання цегляних перегородок;
  • улаштування фундаментів;
  • мурування окремих ділянок;
  • реставрація стандартною цеглою і тд. 

Для проведення таких робіт управління мало отримати дозвіл.

Також управління замовило роботи з технічного нагляду за об'єктом. Їх оцінили у 151 тис. грн.

Наразі на будинок екскінотеатру імені Котляревського встановили конструкції кроквяних систем даху.  Кроквяна система даху є не менш значущим елементом будинку, ніж фундамент. 

Вона бере на себе усі мінливості погоди – пориви вітру, снігопади та сильні зливи й допомагає призупинити руйнування пам’ятки.

Нагадаємо, протиаварійні роботи Будинку Дворянського зібрання оцінили у понад 11 млн грн. Нагадаємо, додаткові роботи по коригуванню документації на протиаварійні та консерваційні роботи пам’ятки коштували 49 тисяч 850 грн. Також на 2022 рік на протиаварійні роботи будівлі планують виділити 1 млн грн.

Loading...