Дружина та син поховали воїна з Полтавщини, який поліг під час ворожого артобстрілу

Фото – Кременчуцький РТЦК та СП
Старший солдат Сергій Тригубенко склав голову в бою з ворогом на Донеччині 1 квітня. Захисника провели у вічність найрідніші.
Про це повідомили у Кременчуцькому районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки 12 квітня.


Сергій Тригубенко народився 9 липня 1974 року в Лутовинівці. Деякий час чоловік жив у Андрійках, а потім переїхав до Кременчука. З початком повномасштабного вторгнення росії воїн почав службу в лавах 71-ої окремої єгерської бригади на посаді водія командира відділення.
1 квітня Сергій Тригубенко загинув під час виконання бойового завдання поблизу Новокалинового, що на Донеччині. Життя військовослужбовця забрав артобстріл окупантів. 12 квітня захисника провели в останню путь у Кременчуці. У воїна залишилися мати, дружина та син.


Вічна пам’ять герою.