Дві спортивні школи на Полтавщині таємно реорганізували: суд визнав об’єднання незаконним

Фото з відкритих джерел
Реорганізацію двох спортивних шкіл у Горішніх Плавнях провели без публічних обговорень та погодження. Прокуратура подала позов до суду, щоб це рішення визнали незаконним.
Східний апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури. Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі 18 серпня. У результаті реорганізацію двох спортивних шкіл скасували.
Об’єднання «Дитячо-юнацької спортивної школи № 2» до Дитячо-юнацької спортивної школи № 1 у Горішніх Плавнях відбулося у 2019 році. Без погодження з Міністерством молоді та спорту та без публічних обговорень Горішньоплавнівська міська рада провела організацію цих закладів освіти.
Як наслідок, у місті перестала працювати ДЮСШ № 2. Щоб захистити права дітей та відновити існування школи, Кременчуцька окружна прокуратура звернулася до суду. Через 4 роки реорганізацію визнали незаконною.
Нагадаємо, працівниця одного з кременчуцьких комунальних підприємств займалася закупівлею автобусів за вдвічі вищою ціною. Через неї сума збитків підприємству становить майже 25 млн грн.