Ексочільник Департаменту екології Полтавської ОДА, якого підозрюють у хабарництві, вийшов під заставу

У понеділок, 1 червня, Максим Брикульський, якого підозрюють у вимаганні та отриманні хабаря, вніс заставу – 52 тис. 550 грн.
Брикульський раніше обіймав посаду директора Департаменту екології Полтавської ОДА. Його підозрюють у вимаганні та отриманні хабаря. Експосадовця затримали після отримання 50 тис. грн, які він вимагав за надання позитивного висновку оцінки впливу на довкілля щодо розробки піску на одному з родовищ Полтавщини. Це – частина коштів, що він мав отримати.
30 травня суддя Октябрського райсуду Володимир Бугрій обрав міру запобіжного заходу Брикульському – 2 місяці тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 52 тис. 550 грн. 1 червня він вніс кошти.

Нагадаємо, Максим Брикульський очолив Департамент екології у січні 2019 року.
У грудні 2019 року голова ПОДА Олег Синєгубов розкритикував його роботу. Невдовзі Максим Брикульський написав заяву на звільнення. З 31 березня він не очолює Департамент екології.
Як йдеться у декларації експосадовця, він має квартиру в Полтаві. Також чоловік володіє автомобілем Lexus is 250 2012 року випуску. До того ж, Максим Брикульський та його дружина Оксана Брикульська мають по 10 рахунків у «Приватбанку».