Голова Полтавської ОДА представив радника з екологічних питань

Автор: Віталій Крицький, 16 грудня, 11:16

Фото: Олег Савлучинський (фото Богдана Проскурова)


У понеділок, 16 грудня, під час апаратної наради голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов представив свого нового радника.

Ним став Олег Миколайович Савлучинський. Він консультуватиме губернатора щодо розвитку галузі екології та природокористування.

Про нього відомо небагато. Повний тезка Савлучинського у 2016 році працював радником міністра екології і природних ресурсів України. Він консультував міністра з приводу незаконної вирубки і вивозу деревини з Чорнобильської зони. Також відомо, що був співавтором публікації «Перспективи освоєння покладів сланцевого газу України як складова енергетичної безпеки держави» в науково-практичному журналі «Екологічні науки».

Крім того, Олег Миколайович Савлучинський працював у Службі безпеки України. Його дружина, згідно з декларацією за 2018 рік, працює головним державним аудитором сектору внутрішнього аудиту Північного офісу держаудитслужби.

Пригадаємо, 11 грудня Кабмін погодив кандидатуру полтавця, правника Євгена Грекова на посаду заступника голови Полтавської ОДА.

Декларацію на посаду першого заступника голови ОДА подав харків’янин Дмитро Лунін. Київська рекламниця Катерина Рижеченко подала декларацію на посаду заступника губернатора. Раніше Олег Синєгубов також представив їх як своїх радників.

Опублікована: 16 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація