(Джерело – otdyh-ua.net)

Reikartz Галерея Полтава вперше подавався на підтвердження категорії **** (чотири зірки). Заклад не надав фото вантажних вантажного ліфта, тому комісія відтермінувала розгляд рішення.

Про це відомо з засідання комісії з присвоєння зірок готелям Державного агентства розвитку туризму від 24 березня.

В анкеті, яку заповнювали для підтвердження категорії готелю, вказано, що у готелі є вантажний ліфт. Натомість у справі комісія не знайшла підтверджувального фото. Голова Державного агенства розвитку туризму Мар’яна Олеськів сказала, що необхідно переконатися у наявності вантажного ліфту, адже ліфт претендує на високу категорію сервісу.

До центру сертифікації звернутися для отримання фото й після цього справу розглянуть знову.

‍За підсумками засідання, два готелі в Україні отримали категорію вперше, 11 закладам підтвердили чинні категорії, один заклад позбавили зіркового статусу, власникам п’яти розглянутих готелів запропонували доопрацювати документи.

Раніше готель на Полтавщині подав заявку на відповідність трьом зіркам, але комісія відтермінувала рішення. Готель «Дніпровські зорі» у Кременчуці має 3 зірки, що свідчать про категорію, безпеку та якість сервісу. Термін дії цієї свідоцтва завершився і готель хоче підтвердити рівень обслуговування. Комісія вирішила, що не може наразі оновити статус про наявність тризіркового сервісу і вирішила розглянути справу готелю «Дніпровські зорі» пізніше.

Loading...