SLFi0Gl8W7cUNjL2

ГО «Центр виконання передвиборчих програм», серед засновників якої є голова обласної ради Олександр Біленький, дотична до схеми виплати коштів агітаторам Юлії Тимошенко у місті Дніпро.

Про це повідомив журналіст Bihus.Info Юрій Курбатов. У його матеріалі йдеться про те, що в місті Дніпро агітаторам Юлії Тимошенко не виплатили кошти за роботу. Усі агітатори не були офіційно працевлаштовані, а тому кошти їм мали виплатити за пред’явленням карти від ГО «ЦКПП».

Скріншот із відео Bihus.Info

За даними журналіста, мова йде про ГО «Центр контролю передвиборчих програм», що зареєстрована в Решетилівці. Керівником ГО є Богдан Василюк – колишній заступник начальника управління майном Полтавської ради. Одним з співзасновником є голова Полтавської облради від «БПП» (іронія) Олександр Біленький.

UPD. Олександр Біленький прокоментував цю інформацію у себе на fb-сторінці:

«З цікавістю ознайомився матеріалом Інтернет-видання «Зміст» про можливу співпрацю громадської організації «Центр контролю передвиборчих програм» зі штабом Юлії Тимошенко у місті Дніпро.
Відверто кажучи, вся ця історія для мене стала певною несподіванкою. У зв’язку з цим хочу повідомити наступне.
Дійсно така організація була створена мною та Богданом Василюком у 2015 році. З тих пір наші життєві шляхи з паном Василюком розійшлися, а сама організація, наскільки мені відомо, де-факто припинила свою діяльність ще чотири роки тому. Установчі документи та печатка при цьому лишилися у іншого співзасновника.
Чому зараз організацію згадують у контексті співпраці зі штабом одного з кандидатів та наскільки така інформація є правдивою – будемо говорити з паном Василюком.
Зі свого боку наголошую: жодного відношення до виборчої кампанії Юлії Тимошенко в Дніпрі чи будь-якій іншій точці земної кулі ніколи не мав і не маю.
А друзям-журналістам нагадую: одним із обов’язкових критерії об’єктивності матеріалу є представлення коментарів іншої сторони. Не забувайте про це!»

Зауважимо, що ЗМІСТ намагався зранку взяти коментар у Біленького, але він не брав слухавки.

Нагадаємо, що правоохоронці розслідують справу створення передвиборчої «піраміди» для Юлії Тимошенко. Організатором називають нардепа з Полтавщини Руслана Богдана.

Loading...