dbc85618b566a94b4c16d45a4cd31b2e-1024×766

У січні правоохоронці затримали двох посадовців Полтавщини на хабарях. Також прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно хабаря у 2020 році.

20 січня на хабарі затримали начальницю одного з управлінь Державної податкової служби у Полтавській області. Від підприємця посадовиця вимагала систематично передавати їй хабар у розмірі 2,5 % від місячного обороту підприємства за підприємницю діяльність. Згодом ЗМІСТу стало відомо, що начальниці обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

29 січня Служба безпеки України затримала експрацівника Департаменту екології та природних ресурсів ПОДА. Посадовець очолював відділ, який відповідає за земельні та біоресурси, природно-заповідні фонди. Але в січні відділ розформували, тому працівника звільнили.

Як повідомляє прокуратура Полтавської області, слідчий суддя Октябрського районного суду Полтави обрав запобіжний захід у виді домашнього арешту в нічний час.

29 січня Полтавська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо начальника одного з територіальних структурних підрозділів ГУ Держгеокадастру в Полтавській області та підприємця. Їх затримали в червні 2020 року під час надання керівнику обласного Держгеокадастру 2 тис. доларів хабаря.

27 січня слідчі теруправління Державного бюро розслідувань у Полтаві затримали працівника оперативного управління Державної фіскальної служби України в Харківській області. Підполковник податкової міліції отримав від місцевого підприємця хабар у розмірі 20 тисяч доларів. Окрім працівника податкової правоохоронці затримали посередника.

Loading...