Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив тендер на придбання 40 тролейбусів для Полтави

Автор: Вікторія Баберя, 15 травня, 14:54

Фото: Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив тендер на придбання 40 тролейбусів для Полтави (фото - firtka.if.ua)


Відповідну інформацію про закупівлю опублікували на сайті Європейського банку реконструкції і розвитку.

14 травня ЄБРР оголосив тендер на придбання до 40 тролейбусів для Полтави. Про це повідомляє «Рoltavske.tv», з посиланням на начальника комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» Євгенія Зайцева.

Закупити мають 40 низькополих 12-метрових двовісних тролейбусів з обов'язковим комплектом запасних частин і витратних матеріалів.

Запрошення на закупівлю

Відповідно до вимог до учасників торгів, вони повинні мати необхідні фінансові, технічні та виробничі можливості й мати еквівалент щонайменше 5 млн євро середнього річного обороту за останні три роки.

Крім того учасник повинен мати успішний досвід подібних поставок тролейбусів або подібних моделей в кількості не менше 30 одиниць на рік протягом останніх трьох років.

Всі тендерні пропозиції повинні супроводжуватися тендерним запорукою в розмірі 50 тис. євро або його еквівалентом в іншій конвертованій валюті або української гривні за курсом НБУ. Тендери на контракти, які фінансуються коштом банку, відкриті для фірм з будь-якої країни. Подаватися можна до 27 червня.

Зауважимо, на минулій сесії 19 квітня депутати ухвалили рішення влада виступити гарантом повернення КП «Полтаваелектроавтотранс» кредиту ЄБРР для реалізації інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Полтава». Йдеться про 10 млн євро. Як раніше зазначав секретар міськради Олександр Шамота, за рахунок кредиту зможуть збільшити вдвічі й довести до 100 одиниць тролейбусів у парку, а, відповідно, вдвічі збільшити перевезення комунальним підприємством.

І вже завтра, 16 травня, на позачерговій сесії депутати мають затвердити умови договору гарантії Полтавської міськради перед КП «Полтаваелектроавтотранс», а також відшкодування та підтримки проекту ЄБРР.

Опублікована: 15 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація