Павло Алтухов та Дмитро Янчук

(Фото – ua.korrespondent.net)

Павло Алтухов і Дмитро Янчук проходять до півфіналу Олімпіади.

Про це повідомили в телеграм-каналі Міністерства молоді та спорту 2 липня.

У чвертьфіналі, на заїзді на 1000 м у каное-двійці, каноїсти показали другий результат. Першим дістався фінішу бразильський екіпаж з різницею в 0,7 секунди.

Алтухов та Янчук потрапляють до півфіналу, який відбудеться у вівторок, 3 серпня Веслувальники змагатимуться зі збірними Румунії, Польщі, Китаю та Іспанії.

Раніше ЗМІСТ писав, що Алтухов виграв фінал у каное-одиночці на 1000 м на кваліфікаційному турнірі, який проходить в угорському Сегеді. Спортсмен здобув путівку на Олімпіаду у Токіо.  Також ЗМІСТ писав, про веслувальників, які виступлять на іграх у Токіо.

Нагадаємо, Олександр Хижняк з Полтави переміг у чвертьфіналі Олімпіади домініканського боксера Еурі Седеньо Мартінеса з рахунком 4:1. Півфінал відбудеться 5 серпня.  У півфіналі Олександр Хижняк зустрінеться з філіпінцем Еуміром Марсіалем.