N3DwRlYdBmd9OHUz

На черговому засіданні, яке відбулося 1 лютого, міськвиконком затвердив умови оплати праці директора та заступника директора комунальної організації «Інститут розвитку міста». Згідно з рішенням, вони отримуватимуть доплати за складність та напруженість у роботі та за вклад у кінцевий результат. З 1-го січня  поточного року директор КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради окрім посадового окладу […]

На черговому засіданні, яке відбулося 1 лютого, міськвиконком затвердив умови оплати праці директора та заступника директора комунальної організації «Інститут розвитку міста». Згідно з рішенням, вони отримуватимуть доплати за складність та напруженість у роботі та за вклад у кінцевий результат.

З 1-го січня  поточного року директор КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради окрім посадового окладу отримуватиме:

  • надбавку за складність та напруженість у роботі в розмірі 50% до посадового окладу;
  • щомісячну премію залежно від вкладу в кінцевий результат роботи в сумі 11 750 грн;
  • матеріальну допомогу на оздоровлення – 3 471 грн.

Заступник директора у 2018 році також одержуватиме подібні доплати, плюс – надбавку за знання іноземних мов:

  • надбавку за складність та напруженість у роботі в розмірі 50% до посадового окладу;
  • надбавку за знання іноземних мов у розмірі 10 % до посадового окладу – 295 грн;
  • щомісячну премію залежно від вкладу в кінцевий результат роботи в сумі 9 006 грн;
  • матеріальна допомогу на оздоровлення – 2 950 грн.

Під час обговорення проекту рішення міський голова зазначив, що це технічне питання, оскільки всім на 20% була збільшена заробітна плата. Також Олександр Мамай додав, що на сесії депутати вже виділили кошти на утримання комунальної організації.

Зазначимо, що у 2017 році директор «Інституту розвитку міста отримував надбавку за складність та напруженість у роботі в розмірі 1 576 грн, щомісячну премію залежно від вкладу в кінцевий результат роботи в сумі 8 316 грн. Його заступник – надбавку до посадового окладу за складність та напруженість у роботі в розмірі 1 576 грн,  надбавку за знання іноземних 315,20 грн та щомісячну премію залежно від вкладу в кінцевий результат роботи в сумі 5 515,80 грн.

Loading...