img_20210903_120245

Голова Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній дав перший брифінг по затриманню депутата міської ради.

3 вересня Антон Столітній розповів, що нині депутату міської ради та керівнику  начальника Управління з питань містобудування та архітектури повідомили про підозру в одержанні хабаря. Як відомо ЗМІСТу, мова йде про Євгена Диканя та Миколу Шевельова. 2 вересня затримали тільки депутата.

Їхню діяльність документували протягом кількох місяців. За даними слідства, вони вимагали у підприємця 5 тис. доларів за видачу паспорта фасаду об’єкта нерухомості, розташованого у центрі Полтави, також домовлялися про не притягнення його до відповідальності за реконструкцію будівлі в історичному центрі міста. 27 квітня Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста повідомила власнику цієї вивіски про демонтаж конструкції, бо її встановили на фасаді будівлі на без оформлення дозвільних документів.

До правоохоронців підприємець звернувся самостійно. Власне після цього Служба безпеки України почала стежити за діями фігурантів справи.

Матеріали провадження направили до суду. Полтавська обласна прокуратура ставить питання про тримання підозрюваних під вартою протягом досудового розслідування.

Усього СБУ виконала 6 обшуків у межах слідства. Зокрема, у ресторані «Болоньєта», який належить Євгену Диканю. За словами Столітнього, через цей заклад відбувалася передача коштів:

«Там була дуже цікава схема, деталі якої я розкрити не можу. Але я бачив у пресі про те, що ми  не знайшли гроші. Можете бути спокійні, гроші знайшли, вони були цікаво сховані».

Також виконували обшуки в Інспекції з благоустрою та комунальному підприємстві «Полтава-сервіс», але вони не пов’язані з провадженням щодо ймовірного хабарництва депутата та посадовця.

У кабінеті міського голови Олександра Мамая обшуків не було. СБУ перебувало у приймальні Мамая, бо на виході з його кабінету затримали депутата. Про причетність чи непричетність міського голови невдовзі розкажуть результати слідства. 

Loading...