Коронавірус існує. Оприлюднили фото хворих та померлих на Полтавщині від COVID-19

4

На світлинах зображені пацієнти, яких госпіталізували з коронавірусним захворюванням до полтавської лікарні.

Їх оприлюднив Департамент охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації на прохання журналістів 11 листопада, щоб проілюструвати складну ситуацію у медзакладах.

9 листопада повідомили про рекордну кількість померлих за добу на Полтавщині й тим самим вдруге зафіксували рекорд добової смертності від COVID-19 у листопаді.

На фото – секційне відділення обласного патологоанатомічного бюро. Померлі від ускладнень коронавірусного захворювання були невакцинованими
Скриншот з відео

Лікар-інфекціоніст полтавської обласної інфекційної лікарні Роман Пономаренко розповів у своєму блозі в інстаграмі про те, що до стаціонару надходить все більше хворих у важкому стані, а кількість смертей стрімко зростає.

«Хворий заходить своїми ногами, через 1-2 дні йому гіршає незалежно від адекватного лікування. Ніхто не може давати прогноз. Сьогодні – стабільно тяжкий. Завтра в реанімації. Післязавтра помер», – пише Роман Пономаренко.

Роман Пономаренко є одним із медиків, які від початку пандемії борються з коронавірусом у Полтаві. Про його досвід роботи з хворими на коронавірус та спогади про початок пандемії читайте у нашому матеріалі.

Пацієнтка лікарні. Скриншот з відео