0ii7AwBuPNgQtCah

Ігор Горжій каже, що інцидент не пов’язаний з роботою підрядника. Як стало відомо з соцмереж у середу, 23 жовтня, у полтавському ліцеї №3 сталося закорочення електропроводки від ліхтаря на фасаді будівлі. У приміщенні почалося задимлення, тому школярів довелося евакуювати. Як зазначив Ігор Горжій, співвласник фірми, яка займається реставрацією будівлі, закорочення не пов’язане з роботами під […]

Ігор Горжій каже, що інцидент не пов’язаний з роботою підрядника.

Як стало відомо з соцмереж у середу, 23 жовтня, у полтавському ліцеї №3 сталося закорочення електропроводки від ліхтаря на фасаді будівлі.

У приміщенні почалося задимлення, тому школярів довелося евакуювати.

Як зазначив Ігор Горжій, співвласник фірми, яка займається реставрацією будівлі, закорочення не пов’язане з роботами під час реконструкції. Це був старий вуличний кабель, який тепер будуть заміняти. Для цього на місце вже викликали «вишку».

Нагадаємо, реставрація будівлі, в якій знаходиться ліцей, почалася два роки тому. Проводить її фірма ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс», співвласником якої є депутат облради Ігор Горжій.

Також ЗМІСТ повідомляв, що біля будівлі на місці старого майданчика скоро з’явиться новий – для гри у баскетбол і волейбол.

Loading...