Мітинг у Полтаві

Акцію запланували на 22 січня о 8:00 поблизу Полтавської облдержадміністрації (ОДА).

Повідомлення розмістили 20 січня у фейсбук-спільноті «Тарифний спротив. Полтава і Полтавська область».

Мітингувальники планують влаштувати «коридор ганьби» для працівників ОДА. Далі запланована хода до «Полтавагаз» із вимогами скасувати плату за транспортування  газу та зменшення тарифів на газ.

Нагадаємо, У Полтаві відбулося найбільше в Україні мітингів проти підвищення тарифів.

4 січня на Полтавщині мітингарі перекрили дорогу Київ-Харків. Люди протестували проти збільшення тарифів на газопостачання. Також в Опішні на Полтавщині почали протестувати проти підвищення тарифів на газ.

9 січня поблизу Полтавської ОДА також відбувся мітинг проти підвищення комунальних тарифів. Цей протест продовжили 11 січня. Причиною протестів стало те, що з 1 січня зростуть тарифи на комунальні послуги.

50 фотографій з мітингу проти підвищення тарифів у Полтаві можна побачити тут.

14 січня депутати Полтавської обласної ради зібралися на позачергову сесію. Головним питанням засідання було підвищення тарифів.  Поблизу Полтавської обласної ради мітингували проти підвищення тарифів.  Мітингувальники виступили на сесії Полтавської обласної ради. 

15 січня під Полтавською ОДА зібрали мітинг проти тарифів. Також мітингувальники перекрили дороги у центрі Полтави.

18 січня під час перекриття траси Київ-Харків мітингувальники вирішили, що вони кожного ранку будуть збиратися поблизу облдержадміністрації, щоб влаштовувати посадовцям «коридор ганьби». Також 25 січня 5-6 представників від Полтави поїдуть.

19 січня поблизу Полтавської ОДА відбувся «ранковий» мітинг проти підвищення тарифів.

Loading...