Фото – ФБ-сторінка Дмитра Луніна

З 1 січня запрацювала реформа шкільного харчування, яка зобов’язує усі школи змінити харчування учнів.

У лютому-березні планують провести дводенні тренінги з практичних та теоретичних майстер-класів для кухарів. Перші тренінги проведуть у Полтавській, Херсонській, Рівненській, Львівський та Дніпропетровській областях. Навчання для кухарів розробили з Україно-Швейцарським проєктом «Діємо для здоров'я». Про це на своїй інстаграм сторінці повідомив Євген Клопотенко.

Оновлене меню для шкільних їдалень включає 160 страв. У них обмежили кількість солі та цукру, жирів та субпродуктів. Натомість збільшили кількість молока та кисломолочних продуктів, м’яса, риби, свіжих овочів і фруктів.

Тепер відварювати овочі, щоби приготувати салати на наступний день, не можна, а м’ясні страви (очищені від волокон курку, індичку, нежирну свинину, телятину) треба якомога частіше комбінувати з овочевими гарнірами чи салатами. Вершкове масло не має становити понад 10% від загальної кількості калорій.

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що у шкільних їдальнях Полтавщини працюють понад 100 кухарів без спеціальної освіти. 

Також у харчоблоках шкіл Полтавщини мають з’явитися шеф-кухарі. Заклади освіти мають передбачити посаду шеф-кухаря за умови, що заклад організовує харчування самостійно. Це пов’язано з реформою шкільного харчування.

Loading...