Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото – censor.net)

Депутатська комісія перевірила реанімаційне відділення Лубенської лікарні інтенсивного лікування. Завідувач реанімаційного відділення був п’яним.

Про це повідомляє телестудія Лубни 15 квітня.

Раніше до депутатів Лубенської міської ради звернулася Оксана Кононенко. За її словами її батько, який перебував у реанімаційному відділенні та лікувався від COVID-19 повідомляв їй, що лікарі не надавали належного догляду та вимагали гроші із пацієнтів. Чоловік із донькою спілкувався записками, які передавали медсестри, адже телефон у нього забрали. 10 квітня чоловік помер.

Після цього звернення працівники медзакладу сказали, що інформація Оксани Кононенко є наклепом.

Згодом комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства без попередження виїхали у лікарню, щоб почути думки лікарів, персоналу закладу.  Завідувач відділення Олександр Ткаченко запропонував одному із депутатів оглянути відділення. На це погодилася депутатка міської ради Аліна Савка. За її словами її одягли у спецогляд та повели оглядати відділення. Завідувач був без захисного одягу. 

Аліна Савка каже, що загалом у відділенні все нормально, пацієнти кажуть, що за ними доглядають тощо. 

За словами Савки, вона зрозуміла, що Ткаченко був у стані алкогольного сп’яніння. Алкотестер показав алкогольне сп’яніння 1,9 проміле. 

Пізніше на місце події прибула поліція. Наразі ведеться службове розслідування. Оксана Кононенко вважає, що до смерті її батька можуть бути причетні медпрацівники закладу. 

ЗМІСТ зв’язався 17 квітня з міською радою. Нам відповіли, що на місці немає керівництва, тож коментувати ситуацію не можуть. Керівництво Лубенської лікарні, зокрема головний лікар Сергій Наталенко, секретар, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Сергій Корнієнко та заступник головного лікаря з медичної частини Володимира Колода не беруть слухавки. 

Loading...