обкладинка_25.10.2021

Під час створення нового логотипу врахували побажання дизайнерів та громадськості.

Про це ЗМІСТу розповіла начальниця відділу розвитку туризму і музейної справи Департаменту культури Полтавської ОДА Лілія Федорченко 25 жовтня.

Лілія Федорченко говорить, що з новим логотипом створили футболки, поліграфію та презентаційні матеріали. Змінювати туристичну символіку області вирішили через негативну реакцію на логотип, який презентували у серпні минулого року.

«Це не було роботою одного дня. Ми зібрали усі побажання і створили той продукт, який зараз бачить громадськість», – каже Лілія Федорченко.

На новому логотипі представлені образи чаші, полтавського краєзнавчого музею, фонтану, опішнянського глечика, гармати з поля Полтавської битви, обличчя Миколи Гоголя. Візуальні образи доповнені слоганом «Полтавщина там, де відпочиває душа».

«Ми хотіли, щоб для туриста Полтавщина асоціювалася як місце певних духовних надбань. Для того, щоб людина могла сповнюватись, у першу чергу, духовно у нас в регіоні», – каже Лілія Федорченко.

Раніше заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко розповідала ЗМІСТу, що розробниками нового варіанту логотипу стали компанії Lampa agency та Mironenko design.

Колишній логотип «Полтавщина туристична»
Loading...