Полтавська міська рада

17 лютого у міськраді оприлюднили проєкт рішення про призначення заступників міського голови Полтави.

Більшість з них – люди з найближчого оточення очільника Полтавської громади Олександра Мамая. Це люди з команди Мамая яких позбавили посад після висловлення недовіри міському голові у 2018 році та представники його команди уже від партії «Майбутнє».

Валерій Пархоменко – соратник Мамая. Він балотувався на місцевих виборах від партії «За майбутнє», а зараз є патронатним радником Полтавського міського голови. У січні на сайті Полтавської міської ради поблизу з прізвищем Валерія Пархоменка вказали номер приймальні першого заступника міського голови. Згодом змінили на номер приймальні партії «За майбутнє» у Полтаві. Валерій Пархоменко і пресслужба міськради повідомили, що це була технічна помилка.

Також Валерій Пархоменко є членом ГО «Підприємці Полтавщини» у діяльності якої бере участь секретарка міської ради часів каденції Мамая та очільниця фракції «ОПЗЖ» у міськраді Оксана Деркач. Очолює цю громадську організацію Євген Дикань, депутат міськради від «За майбутнє».

Серед кандидатів на посаду заступниць міського голови Наталія Сук, Світлана Тарашевська та Ольга Борисенко. Зараз вони працюють патронатними радницями міського голови. За минулої каденції Олександра Мамая вони уже були заступницями міського голови Полтави. Потім їх звільнили під приводом реорганізації виконкому міськради.

На місцевих виборах Наталію Сук та Світлану Тарашевську обрали депутатками Полтавської обласної ради від «За майбутнє». Ольга Борисенко ж у команді Олександра Мамая теж досить давно – з часів «Совісті України».

Євген Ричка претендує на посаду заступника міського голови з питань експлуатації та розвитку міського господарства. Як пише «Полтавщина», його кандидатура – квота «Опозиційної платформи – За життя». Євген Ричка родом з Полтави, але працював у Кривому розі і був депутатом Металургійної районної ради.

Ігор Петріченко може стати заступником міського голови з питань забезпечення представництва інтересів жителів старостинських округів. Він – підприємець та експерт аналітичного центру «ЗМІСТ». На місцевих виборах балотувався від «Європейської солідарності», але депутатом так і не став.

Loading...