Медзакладам Полтавщини передали п’ять генераторів

Фото: Полтавська ОВА
П’ять автономних джерел живлення передали чотирьом медзакладам Полтавщини.
Про те, що медзаклади отримали генератори 24 квітня повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації.
Кобеляцька міська лікарня отримала два генератори, Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги, лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» та Перинатальний центр Полтавської громади – по одному.
Генератори потужністю від 10 до 184 кВт, вони забезпечуватимуть повноцінну роботу медиків у разі знеструмлення. При аварійному відключенні електроенергії генератори спрацьовують автоматично, каже начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Нагадаємо, що МОЗ розподілило альтернативні джерела живлення GJR220 потужністю 160 кВт для наступних медзакладів:
- Лубенська лікарня інтенсивного лікування;
- Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради;
- Семенівська лікарня.
Також у травні для Кременчуцької дитячої лікарні виділили генератор на 356 кВт. Донедавна деякі відділення дитячої лікарні у Кременчуці не мали альтернативних джерел живлення. У лютому цього року для них як гуманітарну допомогу передали два дизельні генератори потужністю 44 кВт.
ЗМІСТ писав, що Кременчук отримав генератор, потужність якого дозволить забезпечити опаленням мікрорайон, де розташовані 37 багатоповерхівок і мешкає 3 тисячі людей.
Також для «Кременчукводоканалу» передали 4 потужні джерела живлення, щоб забезпечувати містян водою у критичних ситуаціях. Їхня потужність становить 512 кВт, 450 кВт та два по 146 кВт.
Також додамо, що в грудні організація Червоний хрест України передала в Миргородську громаду 5 генераторів по 9 кВт, 1 генератор на 15 кВт, дров’яні печі й димоходи. Усе обладнання використають для того, щоб забезпечити «Пункти незламності» й пункти обігріву, які знаходяться на території громади, а також для комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста.