На аукціон виставили комунальне приміщення на Соборності, 6

Автор: Вікторія Баберя, 5 серпня, 10:16

Фото: Приміщення на Соборності, 6 (фото - prozorro.sale)


Управління майном комунальної власності міста виставило на аукціон на ProZorro.Sale нежитлове приміщення площею 127,7 кв. м в житловому будинку на вул. Соборності, 6.

Об'єкт розташований в Шевченківському районі поблизу знаходяться багатоповерхівки, магазини, кафе та ресторани. Також поряд є паркові зони, пам'ятки історії та архітектури.

Відстань до громадського центру міста – 1,4 км, відстань до центрального автовокзалу – 7,0 км, до залізничного вокзалу (Полтава-Київська) – 4,1 км, до залізничного вокзалу (Полтава-Південнf) – 2,8 км.

Даний об’єкт перебуває в оренді ТОВ «Стройснаб 11» (орендна плата – 9 396,46 грн (з урахуванням ПДВ), строк дії договору до 31.12.2020).

Підприємство виконало невід'ємні поліпшення на суму 322 226,00 грн  Тож, відповідно до вимог п. 3 ст. 18 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» вартість невід'ємних поліпшень, здійснених ТОВ «Стройснаб 11», компенсується покупцем. Ціна продажу об'єкта приватизації зменшується на суму компенсації поліпшень.

Якщо ж покупцем об'єкта приватизації стає орендар, вартість невід'ємних поліпшень зараховується йому під час остаточного розрахунку за об'єкт приватизації.

Стартова ціна – 1 млн 954 тис. 373 грн. Стартує аукціон 3 вересня. Умови участі в тут.

Приміщення на Соборності, 6 (фото - prozorro.sale)Приміщення на Соборності, 6 (фото - prozorro.sale)Приміщення на Соборності, 6 (фото - prozorro.sale)

 

Опублікована: 5 серпня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація