На хабарі затримали помічника депутата облради Олександра Сірика – останній заперечує усілякі зв’язки

Автор: Віталій Крицький, 24 січня, 12:19

Фото: Олександр Сірик праворуч на фото (Джерело - poltava.to)


Депутат Полтавської обласної ради Олександр Сірик запевняє, що наразі проти нього відбуваються політичні провокації через його плани балотуватися на посаду міського голови Лубен.

У четвер, 23 січня, управління СБУ у Полтавській області затримало на хабарі в 9 тис. грн Віталія Ярмоленка. Про це повідомляє ІВ «Полтавщина».

Журналісти стверджують, що Ярмоленко є помічником депутата Полтавської облради Олександра Сірика. Також, за інформацією «Полтавщини», чоловік на прізвисько «Поршень» був посередником між депутатом Сіриком та місцевим підприємцем. Начебто депутат за 60 тис. грн обіцяв залучити кошти з обласного бюджету, які надійдуть підприємцю на виконання підряду обласної ради.

У коментарі ЗМІСТу Олександр Сірик заявив, що Віталій Ярмоленко ніколи не був його помічником:

«Це чистої води підстава, пов’язана з тим, що я буду балотуватися на посаду мера Лубен. А мій рейтинг високий. Я знаю Ярмоленка – ми з ним здоровкаємося, іноді розмовляємо, не більше. Зрозумійте, Лубни – велике село, я тут всіх знаю».

На уточнення, хто саме влаштував провокацію проти Сірика депутат сказав, що поки не готовий розкривати прізвища.

Крім того у Fb-групі «Новини з Лубен» учора розмістили публікацію про затримання і самого Сірика, однак це не відповідає дійсності. Автори посту стверджують, що депутат систематично вимагає від підприємців повернення від 10 до 20% коштів, які він залучав із обласного бюджету.

Нагадаємо, Олександр Сірик пройшов до Полтавської обласної ради від партії «Радикальна партія Олега Ляшка». У липні 2019 року він долучився до новоствореної депутатської групи «За успішну Полтавщину», яку очолив Геннадій Коваленко.

Опублікована: 24 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація