На оглядовій вежі рятувальної частини на Полтавщині встановили годинник

Споруду назвали на кшталт лондонського Біг-Бена, який знаходиться у Кременчуці.
Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області 11 лютого.
Наприкінці 2022 року на оглядову вежу Державної пожежно-рятувальної частини № 16 встановили годинник. Він став новою прикрасою оглядової вежі та встановили його з усіх сторін. Також для годинника встановили підсвітку, тому тепер його видно і здалеку вночі.


Будівля пожежної частини у Кременчуці є архітектурною пам’яткою міста. Саме приміщення було збудоване ще у 1950 році. На сьогодні будівля повністю відреставрована та має охайний зовнішній вигляд.
У центрі міста Полтави також є свій «Біг-Бен». Годинник розташований на оглядовій вежі пожежної частини, що розташована за адресою вул. Європейська, 37/40. Каланча стала справжньою візитівкою міста.

Влітку 2021 року дизайн годинника оновили: змінили дизайн циферблату, тепер цифри чіткіші, також замінили плівку на стійкішу до вигорання.