На Полтавщині 17 тис. грн штрафу отримав охоронець за приготування кави без рукавичок та маски

Автор: Анастасия Мацько, 26 квітня, 15:04

Фото: Фото - ukrinform.ua


16 квітня охоронця магазину «Абсолют-Маркет» у Семенівці Полтавської області оштрафували на 17 тис. грн за те, що він приготував каву та чай двом покупцям, бувши без маски та рукавичок. Цим він порушив правила карантину.

Справу розглядали у Семенівському райсуді. Там охоронець пояснив, що просто не мав засобів індивідуального захисту – власник магазину йому видав лише одну маску й одні рукавички. Маска була малою, рукавички порвалися. Працівник також сказав, що постійно обробляв руки дезінфекційним засобом.

Проте суддя Семенівського райсуду зазначив: те, що роботодавець, можливо, не забезпечив працівника засобами індивідуального захисту, не звільняє останнього від відповідальності. Суддею також було враховано те, що чоловік працює охоронцем, тож зобов’язаний носити маску.

Виплатити 17 тис. грн штрафу чоловік повинен протягом 15 днів. Якщо ж ні – суму подвоять, і примусово стягнуть уже 34 тис. грн.

Нагадаємо, у Полтаві 6 квітня посилили карантинні обмеження, за дотриманням яких слідкують правоохоронці. Станом на 24 квітня, штрафи отримали шестеро жителів області. 

17 тис. грн штрафу отримала керуюча магазином «Простор» за продаж листівки. ЗМІСТ також писав, що більшість адміністративних протоколів про порушення правил карантину відправляють на доопрацювання. Деякі справи просто закривають. Тож штрафують лише у поодиноких випадках. 

Опублікована: 26 квітня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація